Opel Corsa
1.2-16V Cosmo Navi|Clima|Cruise|PDC|Elek ramen|Goed onderhouden|APK tot 08-2026
Direct kopen, basisprijs: € 4.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.449,-
LEASEPRIJS: € 73,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 889,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2-16V Cosmo Navi|Clima|Cruise|PDC|Elek ramen|Goed onderhouden|APK tot 08-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 juli 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 172.697 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PZ-474-B |
| Motorinhoud: | 1.229 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.625 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
- mistlampen voor
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- audio-navigatiesysteem
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- Electronic Climat Control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park pilot, parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Climate Control
- Cruise Control
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- 2 Sleutels
- Elek ramen voor
- Onderhoud boekjes
- RDW-leges
- start/stop systeem